UAB “Jonavos ranga”, tuometinis rajoninis gamybinis susivienijimas “Žemūktechnika”, savo veiklą pradėjo 1965 m. Nuo 1995 m. bendrovė yra viena iš didžiausių statybos ir montavimo darbų įmonių Jonavos rajone. Šiuo metu bendrovė atlieka įvairius bendrastatybinius ir specialiuosius darbus. Dirbame visoje Lietuvoje. Darbų atlikimui bendrovė turi reikalingus atestatus, leidimus, liudijimus, atestuotus specialistus, įregistruotas statybos taisykles, įrankius, įrengimus ir didelę patirtį. Bendrovėje pastaruoju metu vidutiniškai dirba apie 100 darbuotojų, turinčių ilgametę statybinę patirtį ir kvalifikaciją. Bendrovės strategija grindžiama šiuolaikiniais reikalavimais, atsakomybe ir garantijomis. Statybos ir remonto darbams naudojamos tik sertifikuotos statybinės medžiagos.
UAB „Jonavos ranga“, norėdama patenkinti savo klientų poreikius praplėtė įmonės veiklą ir 2005 m. įsteigė projektavimo padalinį. Projektuotojai ruošia techninius ir darbo projektus, apimančius architektūrinę, konstrukcinę, vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechnikos ir signalizacijos dalis. Pateikiame sąmatinius paskaičiavimus.

Bendrovės devizas - aukšta darbų kokybė, laikantis sutartų atlikimo terminų bei šiuolaikinių technologijų reikalavimų.
Kokybės valdymas

Mūsų tikslas patenkinti klientų lūkesčius ir pateisinti parodytą pasitikėjimą, sutartu laiku kokybiškai ir kvalifikuotai atlikti statybos darbus. Tam mums nuolat reikalingi aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Bendrovėje dirba tik kvalifikuoti darbų vadovai turintys aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, žinantys naujausias statybos darbų technologijas ir taikantys jas savo darbe.

Norint dar geriau patenkinti užsakovų poreikius ir užtikrinti kokybę visose įmonės srityse, 2005 m. gruodžio mėn. buvo įdiegta vadybos sistema EN ISO 9001:2008 (LST EN ISO 9001:2008) ir aplinkos apsaugos vadybos sistema EN ISO 14001:2004 (LST EN ISO 14001:2005), 2009 m. sausio mėn. DSS vadybos sistema BS OHSAS 1800:2007 (LST 1977:2008).

Siekiant geresnių verslo rezultatų, nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

     

Copyright © Lergus, 2005

Išdidinti Išdidinti Išdidinti Išdidinti Išdidinti Išdidinti Išdidinti Išdidinti