UAB “Jonavos ranga”, tuometinis rajoninis gamybinis susivienijimas “Žemūktechnika”, savo veiklą pradėjo 1965 m. Nuo 1995 m. bendrovė yra viena iš didžiausių statybos ir montavimo darbų įmonių Jonavos rajone. Šiuo metu bendrovė atlieka įvairius bendrastatybinius ir specialiuosius darbus. Dirbame visoje Lietuvoje. Darbų atlikimui bendrovė turi reikalingus atestatus, leidimus, liudijimus, atestuotus specialistus, įregistruotas statybos taisykles, įrankius, įrengimus ir didelę patirtį. Bendrovėje pastaruoju metu vidutiniškai dirba apie 50 darbuotojų, turinčių ilgametę statybinę patirtį ir kvalifikaciją. Bendrovės strategija grindžiama šiuolaikiniais reikalavimais, atsakomybe ir garantijomis. Statybos ir remonto darbams naudojamos tik sertifikuotos statybinės medžiagos.


Mūsų tikslas patenkinti klientų lūkesčius ir pateisinti parodytą pasitikėjimą, sutartu laiku kokybiškai ir kvalifikuotai atlikti statybos darbus. Tam mums nuolat reikalingi aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Bendrovėje dirba tik kvalifikuoti darbų vadovai turintys aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, žinantys naujausias statybos darbų technologijas ir taikantys jas savo darbe.

Siekiant geresnių verslo rezultatų, nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

Bendrovės devizas - aukšta darbų kokybė, laikantis sutartų atlikimo terminų bei šiuolaikinių technologijų reikalavimų.

     

Copyright © Lergus, 2005

Išdidinti Išdidinti Išdidinti